برگزاری جلسه شورای سیاست‌گذاری سمپوزیوم مجسمه‌سازی خشت خام

برگزاری جلسه شورای سیاست‌گذاری سمپوزیوم مجسمه‌سازی خشت خام

دومین جلسه شورای سیاست‌گذاری سمپوزیوم مجسمه‌سازی خشت خام با حضور اعضای شورا در روز یکشنبه مورخ 22/11/1396 در محل جلسات شهرداری برگزار گردید. در این جلسه طی بحث و تبادل نظر بین اعضا، بر تلاش مضاعف برای برگزاری هرچه بهتر این سمپوزیوم در موعد مقرر تایید گردید. در خصوص محل برگزاری سمپوزیوم از بین گزینه‌های مورد بررسی، پارک حاشیه‌ی سیدگلسرخ به عنوان سایت اجرایی انتخاب گردید.

از دیگر موارد مورد بحث در این جلسه تعیین اعضای هیات داوران بود که بر اساس توافق صورت گرفته آقایان مجتبی فرهمند، محسن عباسی، حمید شانس، عباس اکبری و خانم پریسا منوچهری به عنوان هیات انتخاب آثار تعیین گردیدند. برای دانشجویان شرکت‌کننده در بخش جنبی نیز دعوتنامه‌ای برای دانشگاه‌ها ارال شده است تا با ثبت نام در سایت سمپوزیوم امکان بهره‌برداری آنها از این مراسم فراهم گردد. همچنین سایر فعالیت‌های اجرایی کار نیز بین گروه‌های فنی و مجموعه‌های متولی هماهنگ گردید.

نخستین سمپوزیوم مجسمه‌سازی خشت خام از تاریخ 15 الی 26 اسفند ماه 1396 ئتوسط شهرداری یزد با همکاری انجمن هنرهای تجسمی یزد برگزار خواهد شد. علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت سمپوزیوم به آدرس sasyazd.com مراجعه فرمایند.