مدیر پروژه ساماندهی مجموعه تاریخی امیر چخماق از تشکیل چهارمین جلسه داوری طرح جامع امیر چخماق خبر داد


 
 تشکیل چهارمین جلسه داوری طرح جامع امیر چقماق
 
 به دنبال پیگیریهای مکرر شورا و شهرداری یزد و عقد قرارداد جهت تهیه طرح جامع و ساماندهی مجموعه تاریخی امیر چقماق توسط مشاور ذیصلاح از ابتدای سال جاری تاکنون، چهارمین جلسه داوری و بررسی طرح مذکور از ساعت 30 : 12 الی 30 : 15 بعداز ظهر روز چهارشنبه 20/10/1391 به میزبانی شورای اسلامی شهر یزد در صحن علنی شورا برگزار شد.
در این جلسه پس از خیر مقدم ریاست محترم شورا و رئیس محترم کمیسیون عمران و توسعه شورای اسلامی شهر یزد، مدیر پروژه، مشاور طرح، گزارش جامعی از مرحله شناخت مطالعات طرح ارائه نمود.
در ادامه مدیران و نمایندگان دستگاههای ذیربط از جمله «مدیر کل میراث فرهنگی یزد معاون فرمانداری یزد- معاونت عمرانی استانداری یزد- مشاور شهرسازی شهردار و نیز معاون شهرسازی و معماری شهرداری یزد و دبیر محترم هیئت داوران» به تفصیل درخصوص موارد و گزارش های ارائه شده توسط مشاور توضیحات مبسوطی ایراد نمودند.
در پایان جلسه با هماهنگی کارفرما، نمایندگان دستگاهها و دبیر هیئت داوران ضمن تأکید کلیات مرحله شناخت طرح مقرر شد مشاور نسبت به انجام مرحله تجزیه و تحلیل و سنجش همراه با تکمیل مطالعات در مرحله شناخت اقدام نماید.
خاطرنشان می سازد در طرح جامع و ساماندهی مجموعه تاریخی امیر چقماق به عنوان پروژه فراملی در قلب بافت تاریخی شهر یزد، با محوریت حوزه معاونت معماری و شهرسازی توسط مشاور در دست تهیه است و پس از طی مراحل نسبت به تهیه طرح در فازهای مختلف اقدام گردد.