• پنج‌شنبه، ۳۱ مرداد ۱۳۹۸
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

ارسال گزارش تخلفات به سازمان نظام مهندسی سیستمی می شود

ارسال گزارش تخلفات به سازمان نظام مهندسی سیستمی می شود

نشستی به منظور هماهنگی در ارسال گزارشات مرحله ای در جهت پیشگیری از تخلفات و کاهش مراجعات مهندسان ناظر به شهرداری، جلسه ای در روز دوشنبه سی ام اردیبهشت ماه در دفتر معاون شهرسازی و معماری شهرداری یزد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت شهرسازی و معماری شهرداری یزد، در نشستی که با حضور فرهمند معاون شهرسازی و معماری شهرداری، تاج آبی رئیس سازمان فاوا و سالاری رئیس سازمان نظام مهندسی استان در روز دوشنبه سی ام اردیبهشت ماه در دفتر معاون شهرسازی و معماری شهرداری یزد برگزار شد، در خصوص ارسال گزارشات مرحله ای در جهت پیشگیری از تخلفات و کاهش مراجعات مهندسان ناظر به شهرداری بحث و تبادل نظر شد.

در این نشست بر لزوم اختصاص کارتابل به مهندسان ناظر در سامانه سرا برای ارسال گزارش به صورت سیستمی تأکید شد تا از این طریق بتوان در سریعترین زمان نسبت به شناسائی تخلفات و پیشگیری از آن اقدام نمود.

آدرس کوتاه :


رئیس سازمان آتش نشاني و خدمات ایمنی شهرداری يزد تصریح کرد: علم و فناوری و تجهیزات جدید همیشه راه های متفاوتی در مقابله با حوادث گوناگون جاده ای معرفی می کند

رئیس سازمان آتش نشاني و خدمات ایمنی شهرداری يزد در حاشیه برگزاری دوره آموزشي كار با جرثقیل 25 تنی، تصریح کرد: علم و فناوری و تجهیزات جدید همیشه راه...

۱۳۹۸/۰۵/۳۰ 31 بازدید