• پنج‌شنبه، ۶ تیر ۱۳۹۸
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

کارگروه فضاسازی شهری

کارگروه فضاسازی شهری

کارگروه فضاسازی شهری با موضوع فضاسازی و آذین بندی شهر در ایام سوم، چهاردهم و پانزدهم خردادماه، روزجهانی قدس، شب های قدر همچنین ایام شهادت حضرت علی(ع) و رحلت امام خمینی(ره) برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد، کارگروه فضاسازی شهری با موضوع فضاسازی و آذین بندی شهر با حضور عباس ملازینلی رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی، محمد صفدرپور رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری و کارشناسان این سازمان ها و همچنین سعید زارع جانشین شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان یزد برگزار شد.

در این کارگروه موضوع فضاسازی و آذین بندی در ایام سوم، چهاردهم و پانزدهم خردادماه، روزجهانی قدس، شب های قدر، ایام شهادت حضرت علی(ع) و رحلت امام خمینی(ره) مطرح شد و اعضاء به بحث و تبادل نظر پرداختند.

در پایان مصوب شد به مناسبت روز جهانی قدس، فضاسازی به شکل بنر صورت پذیرفته و مسیر راهپیمایی آذین بندی شود.

همچنین به مناسبت شب های قدر، شهادت حضرت علی(ع) و مراسم های چهارده و پانزده خرداد توسط ریسه های پرچم مشکی فضاسازی شود.

آدرس کوتاه :

شهردار یزد در نخستین نشست سه شنبه های فرهنگی عنوان کرد: در عرصه فرهنگی تمام تلاش خود را به کار می گیریم تا کتاب داشتن جای خود را به کتاب خواندن بدهد

شهردار یزد در نخستین نشست سه شنبه های فرهنگی با تاکید بر لزوم معرفی سرمایه های معنوی یزد به شهروندان، اظهار داشت: در عرصه فرهنگی تمام تلاش خود را...

۱۳۹۸/۰۴/۵ 89 بازدید